|
No nic zobaczymy jak sie sprawa z Klejdinstem i Caplarem rozwnie..
W kazdym razie dopiero odpadniecie z Levadia podzialalo jak kubeł zimnej wody i widac uzmyslowilo komus ze zeby pozyskac jakiegos w miare dobrego pilkarza to najpierw musza byc w klubie osoby ktore takich pilkarzy wyszukają..
Moze to mało odkrywcze ale dobrze ze wogole cos ruszylo,..
Ktos widac sie wk**** i ma dosyc ogladania i podsylania kolejnych Beto- królów Youtube....i dobrze.
|