Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#342
Stary 04.08.2009, 17:48
Zagłębie - Wisła 1:3
Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Ćwielong, Jirsak, Jop
Bramka: Paweł Brożek, Kirm, Marcelo
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 05.08.2009 o godz. 06:25.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."