Wyświetl pojedynczy post
Ofsajd
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1809
Stary 04.08.2009, 17:36
A ja mam takie pytanie do ludzi z AGH, a mianowicie dostałem się na inf. stos. na wydz. geologii, geofizyki i ochrony środowiska i dostałem skierowanie na badania...orientuje się ktoś w jakim terminie należy zanieśc tam wyniki tych badań i gdzie je trzeba złożyc?

BTW. Jeśli ktoś jest na tym kierunku chętnie dowiedziałbym się coś wiecej na jego temat ;p
Powód: brrre!
Ostatnio edytowane przez Ofsajd : 04.08.2009 o godz. 17:37.
Odpowiedz cytując