kuba16 napisał(a):

nikt ich nie chcial we Wloszech, Hiszpani, Angli, Niemiczech itd...ale to jest liga Polska powtarzam. Na lige polska to bylyby gwiazdy, ktore nie dosc ze podnisolyby poziom sportowy, przycigneliby kibicow, sponsorow itd...juz nie moiw o prestizu ligi
na tm Cyprze, w tej Turcji, tez zciagali graczy ktorych najlepsze kluby nie chcialy, ale to nie znaczylo ze tam nie moge byc gwiazdami. Ja nie mowie zeby sprowadzac cala 11 takich graczy, ale 1-3 takich zawodnikow, podnisolo by prestiz tej ligi, Tristan, Kaloon, Kanu czy kto tam jeszczy byl...to bylyby gwiazdy, i nie waazne ze pogralyby 2 lata, wazne ze by sie cos tu rusyzlo wkoncu.
Przy tym nie zapominac o szkoleniu, o bazie treningowej itd..
|
kuba16:
Proszę Cię jeszcze raz, sprawdź kim byli Salenko i Borowka. Bo to co piszesz wygląda tak, jakby takie przypadki się nie zdarzały. I dowiedz się np. jaki był stan zdrowia Kluiverta w momencie gdy go nam niby oferowano.
P.S. już bardziej sensownie wyglądał transfer Tristiana, ale ten casus z kolei świetnie pokazuje, że ktoś o takim nazwisku i będący w stanie rzeczywiście coś pograć do nas wybierałby się tylko w ostateczności.
P.P.S.
Markus:
dzięki bo wreszcie coś więcej dowiedziałem się o tym na czym polega ten (niemal już mityczny) model Cypryjski.
Szczerze mówiąc to interesowałoby mnie jednak też sprawy bardziej szczegółowe:
zwłaszcza struktura przychodów i wydatków oraz wydatki na płace piłkarzy (netto i brutto!).