Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1521
Stary 04.08.2009, 16:24
tofik napisał(a):Wyświetl post
Cupiał jakby chciał, to mógłby sfinansować Wiśle ośrodek treningowy z prawdziwego zdarzenia.
Przyczyniłby się do rozwoju piłki w Krakowie, ludzie zapamiętaliby to na wiele wiele lat.
Wiem, że to niezbyt ładnie zaglądać komuś do kieszeni. Ale skoro już powiedziało się A i kupiło klub, to trzeba powiedzieć B i zapewnić mu trwałe fundamenty
Po pierwsze p. Cupiał już został zapamiętany na wiele lat .

Po drugie w ostatnim roku, niewiem czy wiesz przez kryzys p. Cupiał stracił 2/3 swojego majątku ( podobno jakies 2 miliardy zł ) i na pewno ma na głowie ważniejsze rzeczy niż budowa z wlasnej kieszeni ośrodka treningowego.

Prawda jest taka że p. Cupiał pracuje nad przetrwaniem tele-foniki , a Wisłe traktuje jako swoje ulubione hobby do którego już jednak nie chce dokładać . W tym sensie to o tyle dobrze , bo Wisla powinna stać się samofinansującym przedsiębiorstwem , a nie jechać wiecznie na pożyczkach od właściciela . p. Cupiał juz raz włożył ogromną kase w Wisłe , za co mu chwała i wielu powinno o tym zawsze pamiętać ( przy okazji rzucania przekleństw w jego kierunku co często ma miejsce ) .
Odpowiedz cytując