Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
669
04.08.2009, 15:55
westersyl
napisał(a):
Paweł Brożek - Living legend of Wisła Kraków
http://www.youtube.com/watch?v=bYWBeJsF5Rg
PS. Nie wchodzę w dyskusję na temat tytułu pracy, dla mnie TAK.
"Miusic"
Q13SON
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Q13SON
Znajdź inne posty napisane przez Q13SON