Temat
:
Wisła chat
Wyświetl pojedynczy post
luk02
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
18
04.08.2009, 15:52
najlepszym rozwiazaniem byłoby stworzenie kanału na Ircu ale pewnie duzej czesci userow forum nie chcialoby sie ogarniac tego
luk02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do luk02
Znajdź inne posty napisane przez luk02