Temat: Wisła chat
Wyświetl pojedynczy post
luk02
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 04.08.2009, 15:52
najlepszym rozwiazaniem byłoby stworzenie kanału na Ircu ale pewnie duzej czesci userow forum nie chcialoby sie ogarniac tego
Odpowiedz cytując