|
Csaplar chyba ma średnią ręke do transferów bo ci Czesi których naściagał do Płocka jakoś wielkiej kariery nie zrobili potem , szkolił następnie Viktorie Zizkov z którą spadł do drugiej ligi.
Potem został scoutem Evertonu ale jakoś graczy z Europy wschodniej doszukac sie nie można w składzie The Toffees ani w rezerwach tego klubu.
Miejmy nadzieje że na R22 uda mu sie sprowadzic jakieś talenty.Oby...
Dla mnie najlepszym fachowcem od wyszukiwania talentów w Wiśle był Adam Nawałka.To On wyszukał Braci Brożków,Strąka,Kokoszke,Kuzere czy Nawotczyńskiego.Większośc z nich dobrze sobie radzi w seniorskiej piłce.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 04.08.2009 o godz. 14:02.
|