Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
cebulka997
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Ruda Śląska / Gliwice
Offline
#
336
04.08.2009, 12:57
Zagłębie - Wisła 0-1
Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piort Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Cantoro
Bramki: Kirm
GURNY
ŚLUNSK
cebulka997
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cebulka997
Znajdź inne posty napisane przez cebulka997