Wyświetl pojedynczy post
cebulka997
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Ruda Śląska / Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#336
Stary 04.08.2009, 12:57
Zagłębie - Wisła 0-1

Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piort Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek

Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Cantoro

Bramki: Kirm
GURNY
ŚLUNSK