Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15155
Stary 04.08.2009, 12:34
P.e.c.h napisał(a):Wyświetl post
Moja wizja jest taka że "kupia" Edzia K. i tego Czecha żeby się rozeznali w klubie, a jak drużyna wtopi znowu to się zrobi porządek i Edziu zostanie dyrektorem a Csaplar trenerem.

Czarnowidztwo.
Oby Nie. Oby.
Wykasuj ten post !!

Przeciez, to było by jak minięcie bramek, na autostradzie nazwanej "Zepsuj sie jak Wisła Płock"
O belzebubie, nigdy takich czarnych majaczeń!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując