P.e.c.h napisał(a):

Moja wizja jest taka że "kupia" Edzia K. i tego Czecha żeby się rozeznali w klubie, a jak drużyna wtopi znowu to się zrobi porządek i Edziu zostanie dyrektorem a Csaplar trenerem.
Czarnowidztwo.
|
Oby Nie. Oby.
Wykasuj ten post !!
Przeciez, to było by jak minięcie bramek, na autostradzie nazwanej "Zepsuj sie jak Wisła Płock"
O belzebubie, nigdy takich czarnych majaczeń!