Baala napisał(a):

|
tylko czy przypadkiem to nie on do Płocka nasprowadzał mase szrotu z bałkanów.
|
Trafiłeś w sedno. to jest właśnie jedyna moja wątpliwość względem tego Pana.....Jestem jednak pewien ,że Skorża sobie nie da wcisnąć jakiś pseudo-grajków typu Belada itp.
Incognito2192 napisał(a):

|
Mi się wydaje, że Klejdinst to taki sam leśny dziadek jak reszta PZPN-u
|
To rzecz powszechnie wiadoma. Nie przeszkadza mu to jednak w dobrym rozeznaniu na polskim rynku młodzieżowym....