Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrekwrd
Member
Od: 08.2006
Skąd: StR/KrK
Offline
#
15144
04.08.2009, 10:50
o ile pamiętam to nie. Z tego co kojarzę to tego szrotu nasprowadzał poprzedni trener a Csaplara, zatrudniono żeby to ogarnąć i po jesieni wyleciało z drużyny chyba 3-4 bałkańskich grajków, ale pewności nie mam...
piotrekwrd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrekwrd
Znajdź inne posty napisane przez piotrekwrd