Wyświetl pojedynczy post
piotrekwrd
Member
 
Od: 08.2006
Skąd: StR/KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15144
Stary 04.08.2009, 10:50
o ile pamiętam to nie. Z tego co kojarzę to tego szrotu nasprowadzał poprzedni trener a Csaplara, zatrudniono żeby to ogarnąć i po jesieni wyleciało z drużyny chyba 3-4 bałkańskich grajków, ale pewności nie mam...
Odpowiedz cytując