Temat
:
Wisła chat
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
12
04.08.2009, 00:12
siedzę czasami na ircu i w sumie wiślacki kanał to nie najgorszy pomysł
legol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legol
Znajdź inne posty napisane przez legol