Temat
:
Wisła chat
Wyświetl pojedynczy post
qazwsx123
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
10
03.08.2009, 23:37
nie chodzi mi o czat typu onet.pl. Miałem bardziej na myśli chat na którym można sie powymieniać wiślackimi multimediami , pogadać po meczu czy przed meczem.
qazwsx123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qazwsx123
Znajdź inne posty napisane przez qazwsx123