|
Kuba, a myślisz, że dlaczego Ci zawodnicy byli do wzięcia? Popatrz sobie co grali wtedy i później. Po prostu nikt już ich nie chciał. Salenko, Borowka ... mówią Ci coś te nazwiska? Sądząc po wieku ... nic lub niewiele. Są kluby w Polsce, które przerabiały już temat takich "gwiazd".
|