|
choć rzadko zgadzam sie z Markusem to tu ma racje. odpowiadajac na pytanie kogos pare postow wyzej:
Nie nie bylismy nigdy w pozycji dzisiejszego Cypru. i zapewne dlugo nie bedziemy.
Plotki ze do wisly mial przyjsc Kluivert, Kallon...wszyscy sie smiali i mowili ze to stare dziadki, ktorym nie ebdzie sie chciec grac. Skoro Kosowski, czy inne polskie gwiazdy zagranicznych boisk moga se tu proadzic to poradzi se i Kluivert i Kallon. ale nie znawcy forumowi jednoglosnie osadzili - za staryz, beda gwiazdorzyc. juz pomijam kwestie tego czy rzeczywiscie mogli do nas trafic, ale wlasnie takim krokiem poszli Cypr, Turcja itd...
Przychodzi Kluivert, zwrasta poziom anszego ataku, przychodzi wiecej kibicow, kreca sie sponsorzy, wiecej szumu o wisle w swiecie, doskonaly marketing. takie sa z tego korzysci. naziwsko Kluivert jest tu umowne, bo zamiast niego moglby byc obojetnie jaki "podstarzaly gwiazdor".
|