Cichy napisał(a):

Edit: Jeszcze jedno. Ciekawą drogę finansowania przyjął Solorz w Śląsku. Ciekawą bo inną niż Cupiał, Walter, Drzymała i inni. Wiekszość z nas spodziewała się kolejnego gracza na transferowej giełdzie, a oni spokojnie, powoli budują klub, którego finansowanie w dalszej perspektywie ma się opierać w duzej mierze na wpływach z galerii handlowej. Dodatkowo trafili na świetny moment bo nowy stadion jest w budowie, a ME2012 napewno pomogą ściągnąć nowych kibiców. Nie zadłuzaja klubu nerwowymi działaniami na ryku transferowym dzięki czemu nawet jeśli ten eksperyment się nie uda, zostawią klub ze zbilansowanym budżetem, a nie grubo pod kreską.
|
Solorz. Póki co to facet rzeczywiście obrał inną drogę niż wymienieni przez Ciebie dżentelmeni.Otóż na transfery nie wydał złotówki do tej pory. Zastanawia mnie tylko jedno. Po co Śląskowi Solorz,skoro Galeria ma być zbudowana na terenach Śląska. Śmieszniejsze jest jeszcze to,że kasa na tą inwestycję idzie z kredytu, który zaciągnął Śląsk. Więc proszę Cie nie mówi mi o stylu działania Solorza. Styl jest taki,że nie da więcej niż klub zarobi a on sam będzie ciągnął z Galerii. Do tego jeszcze miasto mu stadion buduje. i klub może z grubą kreską zostać.