|
Ale przyznasz, że z regularnościa ma to niewiele wspólnego i przez kilka ostatnich lat trochę zniknęli. Chociaż nie przeczę, chciałbym, zebysmy mogli się chociaż takimi sukcesami pochwalić.
A przy okazji, może Ty wiesz jak tam wygląda finansowanie klubu? (bez cienia ironii, naprawdę chętnie poczytam bo niewiele na ten temat wiem poza tym, że astronomicznych sum na transfery raczej nie wydają)
|