Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15106
Stary 03.08.2009, 19:31
Cichy napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że ten czeski przykład jest w Polsce mocno nadużywany. Owszem, trafiło im się kilka(naście) lat temu dobre pokolenie piłkarzy i potrafili to wykorzystać zarówno na niwie klubowej jak i reprezentacyjnej. Tyle, że czas regularnych wystepów w LM dla np. Sparty Praga minął, a i nowych Poborskych, Kollerów, Nedvedów czy Rosickych u nich nie widać, co pokazał nasz niedawny mecz z ich reprezentacją.
Przykład czeski może i jest nadużywany ale jednak Sparta puknęła PAO 3-1 i w rewanżu ma spore szanse na awans. Mistrzowska w tym roku Slavia będzie rozstawiona w ostatniej rundzie kwalifikacji więc i ich ewentualny awans jest bliższy niż nasz (polski bo już nawet nie wiślacki). Tak, że proponowałbym nie twierdzić, że czas Czechów w LM dobiegł końca bo może się okazać, że oba praskie "S" będą w tym roku grać w Lidze Mistrzów
Ostatnio edytowane przez spartan : 03.08.2009 o godz. 19:34.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując