Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
15104
03.08.2009, 18:25
Arked
napisał(a):
... Tego typu długi ma mnóstwo klubów i nikt się nimi zbytnio nie przejmuje....
Tyle, że nie jest istotna sama wielkość długu, tylko jego stosunek wielkościowy do (i to pewnych) przychodów.
Adasss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adasss
Znajdź inne posty napisane przez Adasss