Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 03.08.2009, 18:08
Nie mam dobrych wieści dla tych co lubią Flashpoint. Serial przeniesiono na zimę 2010 roku, a ponadto wygląda na to że zostanie wyemitowanych dziewięć już nakręconych odcinków i kolejnych nie będzie...

http://showtv.pl/news_item_2092.htm
Odpowiedz cytując