Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3788
Stary 03.08.2009, 18:00
FajQ napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś ktoś pisał że szyby na D i E mają zostać zamienione barierkami(?) metrowymi wiadomo kiedy to ma nastąpić ?

Czytam temat regularnie i nie pamiętam żeby było to gdzieś napisane.




Podbije to pytanie ,bo chyba nas wszytkich z D czy E i irytował ten metrowy szajs.......

Mam nadzieje ze zostanie szybko zdemontowany
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując