FajQ napisał(a):

Kiedyś ktoś pisał że szyby na D i E mają zostać zamienione barierkami(?) metrowymi wiadomo kiedy to ma nastąpić ?
Czytam temat regularnie i nie pamiętam żeby było to gdzieś napisane.
|
Podbije to pytanie ,bo chyba nas wszytkich z D czy E i irytował ten metrowy szajs.......
Mam nadzieje ze zostanie szybko zdemontowany