Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15100
Stary 03.08.2009, 17:55
Cichy napisał(a):Wyświetl post
Markus, a nie uważasz, że my już w pozycji cypryskich klubów byliśmy? Tak jak teraz one, tak i my kiedyś sciągaliśmy najlepszych (jak na nasze mozliwości) zawodników, Polaków grających zagranicą, najlepszych ligowców, niezłych obcokrajowców i robiliśmy dobrą drużynę. Z tym, że wtedy by być konkurencyjnym w tej części świata wystarczyło dać zawodnikowi 150-200k $, teraz trzeba zapłacić 500k euro (ponoc tyle dostał Żuraw).
Problem w tym, że zabrakło nam ważnego czynika, na który wpływu nie mamy, czyli szczęścia. Bo kto wie co by było gdyby na naszej drodze nie stanęła Barca czy Real? Jestem przekonany, że przy odrobinie szczęścia tamtą drużynę było stać na awans do LM, co udowodniła w dwumeczu z PAO, w którym według mnie zostaliśmy okradzeni (nieuznana bramka Penksy, problematyczna czerwień Sobola), jak i znów mieliśmy pecha (rykoszet od nóg Głowy wpadający lobem nad Majdanem).
Koniec końców z tamtego modelu zostały nam tylko długi, które w dużej mierze determinują nasze obecne działania transferowe. Ta droga się nie sprawdziła, trzeba spróbować innej.
Przeczysz sam sobie. Ta droga całkowicie się sprawdziła, bo mieliśmy naprawdę dobrą drużynę strzelającą po 70 bramek w sezonie. Brak szczęścia, o którym wspomniałeś jako głównej przyczynie niepowodzenia, nie ma żadnego związku z polityką transferową. Dlaczego więc uważasz, że ta droga się nie sprawdziła? Jedynym sposobem aby osiągać w sukcesy jest konsekwetne pozyskiwanie coraz lepszych graczy. O wychowaniu ich sobie nie wspomne bo przy naszym zapleczu treningowym i trenerskim jest to zupełnie nierealne.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując