Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#327
Stary 03.08.2009, 14:25
Zagłębie - Wisła
Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Cantoro, Ćwielong, Jirsak
Wynik: 0:2
Bramka: Diaz, Malecki