Właśnie powyższe opinie są o nim. Aha ten "dziennik" wychodzi, tylko poniedziałek i czwartek.
Marszałek napisał(a):

|
Chochliki chochlikami. Ja ich w każdym razie nie zauważyłem. Ale za to znaczna wartości merytoryczna komentarzy około meczowych.
|
Ciężko się nie zgodzić, większość pisana bardziej w tonie sensacyjnym.