Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.08.2009, 13:37
Właśnie powyższe opinie są o nim. Aha ten "dziennik" wychodzi, tylko poniedziałek i czwartek.

Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Chochliki chochlikami. Ja ich w każdym razie nie zauważyłem. Ale za to znaczna wartości merytoryczna komentarzy około meczowych.
Ciężko się nie zgodzić, większość pisana bardziej w tonie sensacyjnym.
Ostatnio edytowane przez GemHZR : 03.08.2009 o godz. 13:41.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując