GemHZR napisał(a):

Taak, na początek tylko przejrzałem a i tak sporo "chochlików" w słowach trafiłem, nie mają worda z autokorektą chyba W sumie w poniedziałek, raczej lepiej opłaca się kupić PS, tyle samo o piłce jest, w inne dni można te 1,5zł wydać na nową gazetkę. Plus za komentarz Zarzecznego odnoście rasizmu.
|
Chochliki chochlikami. Ja ich w każdym razie nie zauważyłem. Ale za to znaczna wartości merytoryczna komentarzy około meczowych.