Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
10018
03.08.2009, 12:48
WSB
napisał(a):
Jama jest chyba zamknięta do końca wakacji.
W Jamie jest jakiś remont, przynajmniej był w piątek
Podejdź tam i zapytaj
pff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pff
Znajdź inne posty napisane przez pff