Nowa gazetka całkiem dobre wrażenie robi. Przede wszystkim widać,że raczej gazetka szkolna tak jak PS to to raczej nie będzie.Choć w gazetkach sportowych jest choć minimum rzetelności. Żenujące jest to,że taka gazeta wychodzi. Przecież rynek powinien to zaraz zmieść z kiosków. Babole za babolem. Peany te są na cześć PS. Wracając do nowej gazety. Mocna kadra, stopka redakcyjna robi wrażenie. Są to facecie,którzy mają wiedzę, i mają o czym pisać i dobrze piszą, w sensie warsztatowym. no i konkurencji na rynku nie mają w sumie żadnej . Śmieszy tylko graficzny znak, podobny do France Football

.