Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 03.08.2009, 12:09
Nowa gazetka całkiem dobre wrażenie robi. Przede wszystkim widać,że raczej gazetka szkolna tak jak PS to to raczej nie będzie.Choć w gazetkach sportowych jest choć minimum rzetelności. Żenujące jest to,że taka gazeta wychodzi. Przecież rynek powinien to zaraz zmieść z kiosków. Babole za babolem. Peany te są na cześć PS. Wracając do nowej gazety. Mocna kadra, stopka redakcyjna robi wrażenie. Są to facecie,którzy mają wiedzę, i mają o czym pisać i dobrze piszą, w sensie warsztatowym. no i konkurencji na rynku nie mają w sumie żadnej . Śmieszy tylko graficzny znak, podobny do France Football.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując