Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
radek21
Junior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków- Wróblowice
Offline
#
3778
03.08.2009, 10:48
Mam pytanie. Sektor dla gości będzie w narożniku między sektorami C i E. Czy będzie jakieś ogrodzenie (siatka), czy znowu będą sektory buforowe (oby nie).
radek21
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do radek21
Odwiedź stronę domową użytkownika radek21!
Znajdź inne posty napisane przez radek21