Wyświetl pojedynczy post
radek21
Junior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków- Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3778
Stary 03.08.2009, 10:48
Mam pytanie. Sektor dla gości będzie w narożniku między sektorami C i E. Czy będzie jakieś ogrodzenie (siatka), czy znowu będą sektory buforowe (oby nie).
Odpowiedz cytując