Wyświetl pojedynczy post
Flamaster
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15091
Stary 03.08.2009, 10:47
A ja bym wolał drogę Kataru. Budujmy obiekty, sprowadzajmy De Boerów i innych Bąków.

Ludzie, o czym Wy pieszecie?

Jaka Turcja, jaka Grecja?

Żeby pójść w ich ślady, trzeba mieć zaplecze finansowe. Jeśli mówicie o podstarzałych gwiazdach, to jednak tyczy się to Turcji. Grecja zawsze miała ten Panathinaikos, a Rivaldo w Olympiacosie ani przez moment nie pełnił roli gwiazdki sprzed lat. Od pierwszego meczu był liderem.
Wracając do tematu.
Nie wiem, jak najkrócej można wytłumaczyć niemożność realizacji tureckiego planu. Może tak. Do polskiej ligi ściągamy Marco Reicha, a Turcy Roberto Carlosa.
Żeby zacząć ściąganie podstarzałych gwiazdek, to trzeba ich czymś przekonać. Nie mamy bazy, klimatu, renomy, więc musimy postawić na pieniądze. I tutaj pies pogrzebany. Bo nikt znany raczej nie zagra za 400 tysięcy euro(dla nas majątek), a Cupiał pewnie się na taki zakup nie zdecyduje, bo będzie wolał za to 2 innych zawodników.

Budować bazę, szkolić młodych i sprzedawać.
Odpowiedz cytując