Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 03.08.2009, 10:44
odnoście NBA to w C+ co tydzień jest pół godzinny magazyn NBA Action, a reszta w C+ to po prostu skróty z każdej ligi, genialny był dawnej Sport+ w niedziele gdzie były rzeczowe rozmowy na temat lig europejskich, a teraz Daria Kabała na sztywno rzuca jakieś takie bezsensowne informacje o których i tak każdy wie ;]

a co do gazet: hmmmm dziwne to ze w 38mln kraju nie ma dziennika sportowego, no i z braku laku PS, który skończył się razem z Tempem

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując