|
odnoście NBA to w C+ co tydzień jest pół godzinny magazyn NBA Action, a reszta w C+ to po prostu skróty z każdej ligi, genialny był dawnej Sport+ w niedziele gdzie były rzeczowe rozmowy na temat lig europejskich, a teraz Daria Kabała na sztywno rzuca jakieś takie bezsensowne informacje o których i tak każdy wie ;]
a co do gazet: hmmmm dziwne to ze w 38mln kraju nie ma dziennika sportowego, no i z braku laku PS, który skończył się razem z Tempem
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
|