3 sierpnia, (czyly dziś ;p ) ma wyjść jakiś dziennik tylko o piłce, o którym zawsze marzyłem. Jednak po reklamach w TV wygląda na mega-tabloid, jak kupie to podzielę się wrażeniami.
Poza tym C+ (LigaGra, Liga+, Liga+Extra, teraz jeszcze coś mieli dodać), 90minut.pl(surowe informacje) i strony klubowe jeśli chodzi o ligę.
O NBA (jak był sezon) był zawsze reportaż w C+ przed 21 Minisport+ czy coś takiego. Zawsze mnie wkurzało,że tylko jest o NBA, bo w końcu nazwa o tym nie świadczy
