Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 03.08.2009, 10:29
3 sierpnia, (czyly dziś ;p ) ma wyjść jakiś dziennik tylko o piłce, o którym zawsze marzyłem. Jednak po reklamach w TV wygląda na mega-tabloid, jak kupie to podzielę się wrażeniami.

Poza tym C+ (LigaGra, Liga+, Liga+Extra, teraz jeszcze coś mieli dodać), 90minut.pl(surowe informacje) i strony klubowe jeśli chodzi o ligę.

O NBA (jak był sezon) był zawsze reportaż w C+ przed 21 Minisport+ czy coś takiego. Zawsze mnie wkurzało,że tylko jest o NBA, bo w końcu nazwa o tym nie świadczy
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując