Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
15081
03.08.2009, 08:09
Nie kupiliśmy napastnika i bramkarza bo bylibyśmy 500 czy 700tys. euro w plecy. No to jesteśmy 2 bańki w plecy. Róbmy tak dalej...
arti