Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15081
Stary 03.08.2009, 08:09
Nie kupiliśmy napastnika i bramkarza bo bylibyśmy 500 czy 700tys. euro w plecy. No to jesteśmy 2 bańki w plecy. Róbmy tak dalej...
Odpowiedz cytując