Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1089
Stary 03.08.2009, 01:51
Slayer666 napisał(a):Wyświetl post
Może jakiś Legionista mi napisze, co tam się na Łazienkowskiej na trybunach dzisiaj działo? Słyszałem jakieś przyśpiewki okraszone gwizdami (wydawało mi się, że śpiewała jedna część trybuny, a druga na nich gwizdała), potem cośtam "Gdzie byliście..." (reszty nie dosłyszałem) i "Mistrzem Polski jest Legia" na samym końcu, a potem cisza. Ktoś by mi to rozwinął? Znowu jakieś podziały w Legii? Znowu kibice Legii vs kibice ITI?
Konflikt się pogłębia, wiosenny rozejm kończy i takie tam
Odpowiedz cytując