Wyświetl pojedynczy post
PotiWisla
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1650
Stary 02.08.2009, 20:28
WISŁA 1906 NH napisał(a):Wyświetl post
Witam. Mam pytanie. Ogladam mecz legi na justin.tv jest dobra jakość, nie tnie , ale po 10 sekundach wyrzuca mnie i żeby oglądać dalej trzeba zapłacić. Zna ktoś sposób żeby tą blokade złamać ? podobno trzeba wpisać jakiś adres w opcje internetowe -> i w ustawieniach sieci LAN trzeba wpisać jakiś adres ?
Opcje - zaawansowane - sieć - połączenie(określ w jaki sposób firefox ma łączyć się z internetem) - ręczna konfiguracja serwerów proxy:
Serwer proxy HTTP: 174.142.24.201
Port: 3128
"Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły" - Kuba Błaszczykowski
Odpowiedz cytując