WISŁA 1906 NH napisał(a):

|
Witam. Mam pytanie. Ogladam mecz legi na justin.tv jest dobra jakość, nie tnie , ale po 10 sekundach wyrzuca mnie i żeby oglądać dalej trzeba zapłacić. Zna ktoś sposób żeby tą blokade złamać ? podobno trzeba wpisać jakiś adres w opcje internetowe -> i w ustawieniach sieci LAN trzeba wpisać jakiś adres ?
|
Opcje - zaawansowane - sieć - połączenie(określ w jaki sposób firefox ma łączyć się z internetem) - ręczna konfiguracja serwerów proxy:
Serwer proxy HTTP: 174.142.24.201
Port: 3128