Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
M@Terac
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Rzeszów
Offline
#
312
02.08.2009, 19:46
Zagłębie - Wisła 1:3
Pawełek-Alvarez, Marcelo, Głowacki, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm- Małecki, Paweł Brożek
Bramki : Paweł Brożek, Diaz, Małecki
Zmiany : Ćwielong, Jirsak, Cantoro
www.ymt24.pl
M@Terac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do M@Terac
Odwiedź stronę domową użytkownika M@Terac!
Znajdź inne posty napisane przez M@Terac