Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
WSB
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: się biorą dzieci?
Offline
#
10014
02.08.2009, 18:24
Deivid
napisał(a):
Podbijam. I czy robił ktoś w Jamie? Dzwoniłem tam, ale nikt nie odbiera
Jama jest chyba zamknięta do końca wakacji.
WSB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WSB
Znajdź inne posty napisane przez WSB