Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2460
Stary 02.08.2009, 17:47
Szanujemy twoje szlachetne zachowanie. Ale negatywne opinie są jak najbardziej uzasadnione. Po czymś takim co od odstawia Cebanu po 2 latach pobytu w klubie powinien dostać szanse. Dla zasady przynajmniej.

Wisła
Odpowiedz cytując