Awe
Cytat:
Ja bym Mu nie dał trzymać dziecka. Wiem żałosne i nieśmiesze to było
|
To po co piszesz takie teksty. W ogóle nie rozumiem tej całej nagonki na Mariusza. Jeśli komuś zależy dobro Wisły to powinien murem stawać za swoimi piłkarzami.
Ja bardzo szanuję Mariusza Pawełka.