Wyświetl pojedynczy post
Waldi69
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2459
Stary 02.08.2009, 17:38
Awe
Cytat:
Ja bym Mu nie dał trzymać dziecka. Wiem żałosne i nieśmiesze to było
To po co piszesz takie teksty. W ogóle nie rozumiem tej całej nagonki na Mariusza. Jeśli komuś zależy dobro Wisły to powinien murem stawać za swoimi piłkarzami.
Ja bardzo szanuję Mariusza Pawełka.
"...Równowaga ciała jest najważniejszą troską postawy gotowości..." Bruce Lee
Odpowiedz cytując