Wyświetl pojedynczy post
Deivid
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10011
Stary 02.08.2009, 17:13
Deivid napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie, gdzie w Krakowie zrobic osiemnastke ? jaki klub,cena ? czy jest opcja, aby alkohol mozna wnieść swoj? Moze ktoś coś polecić ?
Podbijam. I czy robił ktoś w Jamie? Dzwoniłem tam, ale nikt nie odbiera
Odpowiedz cytując