Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 02.08.2009, 16:56
I tak czuję, że Lech to jakoś wymęczy.

Jeżeli Piast chce wyciągnąć korzystny wynik (a takim na pewno będzie remis) to powinien dalej skupiać się tylko i wyłącznie na obronie, liczyć tylko na kontry.
Odpowiedz cytując