Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 02.08.2009, 15:17
tlumaczenie postawy Pawelka jest beznsensu, dobry bramkarz nigdy nie powoduje sam zagrozenia dla wlasnej bramki. Mariusz robi to bardzo czesto.. Bylo to juz 100 razy poruszane, bramkarz ma byc po pierwsze pewny.

Co nam po bramkarzu wyciagajacym setki, skoro co jakis czas bedzie puszczal babole? Ja wole slabszego, ale takiego co pewnych pilek nie wpuszcza do bramki. Pawelek pewny nie jest, co juz milion razy udowodnil. Trafia sie jego bardzo mocne mecze, ale co z tego? Skoro puzniej puszcza latwe pilki.
Odpowiedz cytując