|
Straż teraz jeździ gdy jest zagrożenie zdrowia lub życia ludzkiego,więc na balkonie jeśli masz osy to jak najbardziej powinni przyjechać,ale wprowadzili ograniczenia,bo nieraz ktoś miał gniazdo w jakimś pomieszczeniu gospodarczym daleko od budynku mieszkalnego ale i tak wzywał bo zawsze darmo a nie jak w fachowej firmie kilkaset złotych
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|