BRTS39 napisał(a):

|
Wiecie może jak podpiac serwer icast pod domene prv. ?
|
icast = cos w rodzaju sopcast'a ?
Nie wiem czy dokladnie zrozumialem pytanie ale jezeli tak to:
Jezeli chodzi ci tylko o przekierowanie domeny to w ustawieniach
domeny chyba tylko trzeba przestawic na adres serwera docelowego..
Albo metoda "na hama" - pod adresem domeny np. adresdomeny.prv.pl
utworzyc plik index.html w ktorym wkleisz kod przekierowujacy na serwer icast
