Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Oress
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Ruczaj
Offline
#
1084
02.08.2009, 14:02
mecz z Ruchem też jest bardzo atrakcyjny, też pierwszy ligowy wyjazd, i na domiar tego mieliśmy dwa razy bliżej.
Patrzmy najpierw na siebie, potem sąsiadkę krytykujmy...
Oress
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Oress
Znajdź inne posty napisane przez Oress