Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2451
Stary 01.08.2009, 22:51
kosaTS napisał(a):Wyświetl post
Boguś 6 tygodni jeszcze, czyli pewnie za 2 miesiące będzie gotów . :/
http://wislaportal.pl/news.php?id=15860

O kurde ....no cienko

Liczylem ze Rafal szybciej wroci ,bo z nim ta gra zupelnie inaczej by wygladała

Ehh ,trzeba bedzie to jakos przeczekac.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując