Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1510
Stary 01.08.2009, 20:53
No to jest dobry pomysł przydałoby sie po paru skautów na każdym kontynencie i przy odrobinie szczęścia i umiejętnościom skautów moglibysmy wyszukać parę "perełek".
Odpowiedz cytując