Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2443
Stary 01.08.2009, 19:48
*brylant17*- jak najbardziej ;P
Widać, że go nie głodzą Fajny mały Pepe
Zresztą... mały Mario też kochany ^^ (kieeedyś w FW byl takim dziale. bodajze "w domu u.." czy jakoś tak )

I ponawiam pytanie z góry- co z Jopem? o.O

*dj_ibutti*-z Mariem i jego żona, na trybunach: http://wislakrakow.com/www/picture/2008/1294dccda9a1da3ba0ff1a1a480ecd23.jpg
Mały Kubuś na trybunach: http://republika.pl/blog_ii_1379814/...tr/pawelek.jpg
Choć i tak najfajniejsze jego zdjęcia były kiedyś w Forza Wisła

*martin_6*- na co jak na co, ale na sztab medyczny to w ostatniej kolejności możemy narzekać ...
Ostatnio edytowane przez masterlag : 01.08.2009 o godz. 22:17.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując