*brylant17*- jak najbardziej ;P
Widać, że go nie głodzą

Fajny mały Pepe
Zresztą... mały Mario też kochany ^^ (kieeedyś w FW byl takim dziale. bodajze "w domu u.." czy jakoś tak

)
I ponawiam pytanie z góry- co z Jopem? o.O
*
dj_ibutti*-z Mariem i jego żona, na trybunach:
http://wislakrakow.com/www/picture/2008/1294dccda9a1da3ba0ff1a1a480ecd23.jpg
Mały Kubuś na trybunach:
http://republika.pl/blog_ii_1379814/...tr/pawelek.jpg
Choć i tak najfajniejsze jego zdjęcia były kiedyś w Forza Wisła
*martin_6*- na co jak na co, ale na sztab medyczny to w ostatniej kolejności możemy narzekać ...