Ja PS bardzo nie polecam, strasznie tabloidowy styl, zero obiektywności, teksty są zwykle na słabym poziomie. Podoba mi się za to ich piątkowy dodatek, ale to już nie sa newsy i aktualności. Zwykle jest ciekawy główny artykuł (np. o sponsorach klubów piłkarskich, ostatnio było o gościu, który był właścicielem karty Żurawskiego, opisywał jak przebiegał transfer z Lecha do Wisły i okazało się, że formalnie to Żuraw nie był nigdy piłakarzem Lecha

braciach polskich piłkarskich gwiazd, o derbach na wsiach) + jakiś wywiad, fajnie się to czyta. Z gazet mogę polecić jedynie DP. Ich dział sportowy jest na wiele większym poziomie niż PS.